פתרונות לעסקים 

חברת גידרון מציעה ללקוחותיה שלל פתרונות ומוצרים. הפתרונות 'נתפרים' לכל עסק ועסק בהתאם לסוג העסק, לאופי פעילותו ולצרכים הייחודיים לו. 

בין הפתרונות המוצעים ניתן למצוא:


מוצרי מאפה
מגוון עשיר במיוחד של מוצרים המאפשר לכל בית עסק למצוא את המענה המתאים לו: לחמים, לחמניות, פיתות, באגטים, ג'בטות, מאפים מתוקים ומלוחים, עוגות מסוגים שונים, קינוחים ועוד.

זה משתלם כי: ריבוי המוצרים מאפשר לכל עסק לבחור את המוצרים המבוקשים ולפתח את הזהות הקולינרית המאפיינת אותו ואת קהל לקוחותיו.

 

מוצרים אפויים קפואים
חברת גידרון פיתחה קו ייצור ייחודי למוצרים אפויים קפואים - לחמים, לחמניות , פיתות, באגטים וג'בטות - בגודל ובעיצוב המאפשרים לבית העסק לבחור את המוצרים המתאימים לו.

זה משתלם כי: המוצרים האפויים-קפואים מאפשרים לתת מענה מיידי במשך כל שעות הפעילות העסקית. העסק נהנה מזמן הכנה קצר ללא תלות בכוח אדם מקצועי או בציוד מיוחד, מאחידות במוצרים, מפחת נמוך ומזמינות גבוהה.

 

מוצרים קפואים לסנדוויצ'ים
לחברת גידרון מגוון רחב של לחמניות ולחמים אפויים קפואים המתאימים להכנת סנדוויצ'ים טריים ואיכותיים בזמן קצר.

זה משתלם כי: חימום קצר של הלחמנייה, הג'בטה, הבאגט או הלחם והוספת מילוי מתאים יוצרים בן רגע סנדוויץ' פריך, חמים וטרי - שהוכן עכשיו, 'על המקום' ולעיני הלקוח.

 

ציוד אפייה
שירות משלים של חברת גידרון מאפשר ללקוחותיה לרכוש, לצד מוצרי המאפה, גם ציוד אפייה מתאים: תנור 8, תנור 4, תא תפיחה, דלפקי תצוגה, עגלות שירות, מגשים ועוד.
מתן השירות כפוף להיקף הפעילות ולהסכם השירות.

זה משתלם כי: בעסקאות רחבות היקף שבהן קיימת אפשרות רכישה זו, יכול בית העסק לקבל את כל מה שנדרש לו מספק אחד, מוכר ומהימן.

 

הדרכה על ידי צוות מקצועי

לקוחות גידרון יכולים להזמין שירות משלים נוסף - צוות הדרכה מיומן המגיע לבית העסק ומלמד, מדריך ומלווה את אנשיו בכל הקשור לבחירת מוצרים מתאימים, לרכישת ציוד נלווה, לגיבוש תהליכי אפייה ועוד.

זה משתלם כי: בית העסק נהנה מ'עין מקצועית' ובכך מונע מעצמו חבלי לידה וטעויות הנובעות מחוסר ידע או מחוסר ניסיון.